gofzort

Bývalému zaměstnanci velké farmaceutické společnosti hrozí odnětí svobody za zveřejnění rychlého a levného způsobu, jak zhubnout.V zimě 2021 proběhlo u českého arbitrážního soudu první slyšení v případu Petra Bláhy. Tento muž odhalil jedinečný přípravek, který umožňuje lidem velmi rychle zhubnout, aniž by museli omezit konzumaci jídla. Tento produkt ale patří velké korporaci, ve které Petr dříve pracoval.

Pan Bláha pracoval na doplňku stravy pro velkou americkou korporaci, ale potom porušil smlouvu a přivezl tento produkt domů do ČR, kde se obrátil na místní výrobce.

Jak tento nový produkt může zachránit miliony životů a proč by si ho měl LEVNĚ pořídit každý Čech? To se dočtete v dnešním článku.

Reportér: „Petře, patřil jste mezi deset nejúspěšnějších zaměstnanců této společnosti a bral jste velmi vysoký plat, i na americké poměry. Co vás přimělo riskovat svoji kariéru, a dokonce i svoji svobodu?“

Nerad bych o tom veřejně mluvil, ale moje motivace byla naprosto osobní. Je to docela dlouhý příběh. Před 10 lety zemřela moje matka na vysoký krevní tlak způsobený nadváhou. Zdálo se, že je zdravá, ale pak náhle ve spánku utrpěla mrtvici a zemřela bolestivou smrtí. Najednou byla pryč. Moje babička zemřela stejným způsobem. Začal jsem studovat problémy spojené s nadváhou a způsoby, jak zhubnout. Šokovalo mě, když jsem zjistil, že diety, cvičení, pilulky a liposukce jsou v 90 % případů škodlivé a mohou problémy spojené s nadváhou dokonce zhoršit. Moje matka držela různé diety, a dokonce cvičila aerobik téměř 5 let.

Po promoci jsem si hned našel místo ve velké americké korporaci, která se zabývá vývojem a výrobou zdravých potravin. Ze začátku jsem rok pracoval jako laboratorní asistent a zároveň jsem pracoval na svém vlastním produktu pro rychlé a zdravé hubnutí. To byla moje osobní motivace.

O rok později jsem dosáhnul pokroku, který jsem mohl představit svému nadřízenému. Příjemně ho to překvapilo a o několik dní později mě pozval na schůzku zakladatelů společnosti, kde mi nabídli, abych vedl tým a pracoval na vylepšení svého produktu, protože byl ještě „nehotový“ a jeho výroba byla drahá. Nečekal jsem to, ale samozřejmě jsem souhlasil. Představoval jsem si, jak pomohu milionům mužů a žen.

Zatím to zní dobře. Co se pak stalo?

Přesně tak, ze začátku bylo všechno jako sen. Měl jsem skvělou laboratoř, tým schopných chemiků a v práci jsem trávil celé dny. Navíc jsem dostal také přidáno. Uteklo skoro 7 let a jak už tomu tak bývá, všechno se obrátilo naruby.

Když jsem pracoval na vývoji svého produktu, uvědomoval jsem si, kolik by stálo koupit si ho v lékárně a můj tým se snažil snížit cenu finálního produktu na minimum a zároveň zachovat jeho účinnost. V poslední fázi vývoje mi ale kamarádka z vedení společnosti řekla, že management už podepsal smlouvu s francouzským partnerem na prodej tohoto produktu za téměř 700 milionů dolarů, a jedna doporučená kúra s tímto produktem měla stát 3000 EUR! Byl jsem naštvaný a nemohl jsem tomu uvěřit! Moje práce, produkt, na kterém jsem pracoval několik let a který měl pomoci milionům lidí žít lepší život, měl být dostupný jen pro bohaté!

Takže pokud tomu dobře rozumím, neakceptoval jste rozhodnutí vaší společnosti?

Přesně tak. Vím, že jsem porušil smluvní podmínky a pravděpodobně mě čekají vysoké pokuty, ale nevytvořil jsem tento produkt proto, aby z něj mohli někteří lidé takovým způsobem těžit. Koneckonců, co když se produkt dostane do nesprávných rukou? Získají patent, zakážou ostatním výrobcům produkt vyrábět a zvednou jeho cenu. V takovém případě je nepravděpodobné, že by se k tomuto produktu dostali běžní občané ČR.

Proto po rozhovoru s vedením společnosti, kdy se všechny moje obavy potvrdily, jsem porušil svoji smlouvu a kontaktoval výrobce v ČR. V té době už produkt prošel všemi klinickými testy, měl potřebné certifikace a byl téměř připravený k výrobě.

Můžete nám o tomto produktu říci více?

Produkt založený na mém objevu obsahuje super antioxidanty, které posílají signály do konkrétních části mozku (amygdaly) a brání kumulaci kalorií v tukové vrstvě a zároveň omezují chuť na nezdravé potraviny. Se svými českými kolegy jsme ho nazvali Idealiсa.

«Idealiсa» je produkt, který se užívá dvakrát denně. Jedno balení obsahuje jednu kúru, díky které budete spalovat tuk 10x rychleji! Tento produkt zrychluje metabolismus, regeneruje endokrinní systém, stimuluje regeneraci tkáně a potlačuje pocity hladu. Produkt je organický a aktivně stimuluje přirozené procesy v lidském těle. Protože dochází k rychlejšímu spalování tuků díky podpoře metabolismu, diety pro vás budou minulostí. Díky tomu budete spalovat tuk v problémových partiích rychlostí až 500 gramů za den!

Stále mám výsledky testů z americké laboratoře. Mohu vám je s radostí ukázat.

Zde jsou výsledky lidí, kteří na sobě testovali «Idealiсa»:

Výsledky po 28 dnech užívání «Idealiсa»

Výsledky po 14 dnech užívání «Idealiсa»

Výsledky po 21 dnech užívání «Idealiсa»

Výsledky po 7 dnech užívání «Idealiсa»

„To je úžasné! Bude se váš produkt prodávat v lékárnách? A pokud ano, kolik bude stát?“

Čeští lékárníci nás zavalili požadavky, jakmile se všichni dozvěděli o našem konfliktu. Nabízeli nám slušné peníze, ale když jsme zjistili, za jakou cenu hodlají Idealiсa prodávat v lékárnách, odmítli jsme. Jiné společnosti nám nabízeli ještě více peněz, aby zabránily produkci tohoto přípravku. Léčba obezity patří mezi nejvýnosnější segmenty farmaceutického trhu. Jen v USA se za produkty na hubnutí utratí miliardy dolarů. Náš produkt může výrazně změnit celou situaci na trhu. Nikdo nebude každý měsíc utrácet peníze za neúčinné produkty na hubnutí, když může absolvovat jedinou kúru s «Idealiсa» a zapomenout na problémy s nadváhou jednou PROVŽDY .

Řetězce lékáren jsou partnery farmaceutických společností a spolupracují s nimi. Přirozeně tedy závisí na prodejích jejich produktů. O našem přípravku tedy nechtějí ani slyšet.

Když se tedy tento produkt neprodává v lékárnách, jak ho mohou lidé získat?

Rozhodli jsme se, že když s námi klasické lékárny nechtějí spolupracovat, poradíme si i bez nich. Dohodli jsme přímou distribuci «Idealiсa» bez lékáren. Spustili jsme limitovanou edici našeho produktu a prodáváme ho se slevou online. Objednávkový formulář můžete umístit i na svoje webové stránky, kde bude zveřejněn tento rozhovor. V krátkosti, pokud si někdo chce objednat «Idealiсa», stačí vyplnit tento formulář. Náš manažer se mu ozve a potvrdí detaily objednávky. Díky Výzkumnému institutu výživy ČR a jeho vyhlášce z 18.3.2021 se může každý zúčastnit soutěže o 50% slevu. V dnešní době má přístup k internetu téměř každý. I když někdo nemá počítač, jistě má alespoň telefon s přístupem k internetu.

Každý může získat slevu až do včetně. To je naše speciální nabídka, která slouží k zvýšení povědomí o našem produktu. Doufáme, že se díky tomu lidé brzy dozví, že opravdu funguje a lidé, kteří s ním dosáhnou úspěchů, ho doporučí svým přátelům.

Reportér: „Kolik váš produkt stojí?“

Prodáváme ho v podstatě za výrobní cenu. Postupem času budeme cenu zvyšovat. Zatím to ale nestačí na to, abych zaplatil pokutu, kterou ode mě vyžaduje bývalý zaměstnavatel (smích). S tím jsem se ale smířil. Teď myslím na to, jak zachovat svoje jméno s tímto produktem a doufám, že si ho bude moci koupit každý. Nejsem si ale jistý, že to dokážu. Doporučuji tedy, abyste s nákupem neotáleli, protože práva na tento produkt mohou být kdykoli oficiálně převedena na společnost, pro kterou jsem pracoval. V tu chvíli už si tento produkt budou moci dovolit jen ti, kteří mají opravdu hodně peněz.

Informace jsou aktualizovány v reálném čase:

Dne .2020 s 30 000 propagačními balíčky s 50% slevou zbývá:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
ks

Upozorňujeme! Vyhýbejte se padělkům!

Chcete-li získat originální lék "Idealiсa" v České republice s 50% slevou (za pouhých 790 Kč místo 1580 Kč) zanechá žádost přímo na našem webu těsně pod!

Oficiální objednávkový formulář

Objednaly:

 • 2
 • 2
 • 2
 • 2
 • 9
 • 9
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

(z 30 000)

1580 Kč
790 Kč

Pospěš si!
S 30 000 propagačními balíčky s 50% slevou zbývá:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
ks.

Pozor, akce s 50% slevou trvá pouze do .2020 (včetně) Nebo do vyprodání zásob léku!!!


Komentáře: 14
Zobrazit všechny komentáře
 • Populární
 • По времени
Emma Horáková

Začala jsem to brát a jedla jsem všechno jako dřív. Zhubla jsem 9 kg! Podle mě je Idealiсa nejlepší produkt na hubnutí ze všech, které jsem zatím vyzkoušela. To nejlepší na něm je, že se nemusím trápit v posilovně – na to nemám čas ani chuť!

Jiří Peterka

Než jsem začal užívat Idealiсa, vážil jsem 90 kg. Za mlada jsem býval štíhlý, ale postupem času jsem nabral břicho a boky. Když mi bylo 35 let, uvědomil jsem si, že se musím dostat do formy. Zařadil jsem do svého jídelníčku Idealiсa a už za několik týdnů jsem byl opět štíhlý jako dříve. Teď se o své tělo starám a pořád mám Idealiсa po ruce.

Jitka Krávová

To je velmi zajímavý a inspirativní příběh! Určitě Idealiсa vyzkouším

Sandra Janečková

Je mi Petra líto… přála bych si, aby ho Američané nechali být.

Petra Pánková

Je to zvláštní pocit, když něco opravdu chcete, ale myslíte si, že je to skoro nemožné. A pak se stane zázrak. Zhubla jsem už 10 kg a pokračuju stejným tempem. Moji přátelé jsou ohromení, všichni si myslí, že držím přísnou dietu a mají o mě strach. Já jim ale nic neříkám )))))

Pavla Svobodová

To je ale zajímavý rozhovor! Je skvělé, že existují takoví lidé! Prodávat tak skvělý produkt za tak nízkou cenu je úžasné. Objednala jsem si Idealiсa před měsícem, ale nevěděla jsem, kdo ho vyvinul a jaký je za ním příběh. Moje kamarádka mi o tom řekla. Zhubla jsem 16 kg za měsíc a cítím se skvěle. Nemám slov!

Hana Malečková

50% sleva je skvělá, i když to nebylo drahé ani před tím. Vyplnila jsem formulář a zavolali mi téměř ihned. Teď musím jen počkat na balíček.

Eliška Vlasáková

Také jsem získala 50% slevu, vyplnila jsem svoje telefonní číslo, doufám, že je produkt stále dostupný a nabídka latí. Psali, že ano.

Olivie Válková

Idealiсa pro mě byl opravdu záchrana. Před několika lety jsem měla nehodu a nemohla jsem se 8 měsíců hýbat. Přibrala jsem tenkrát 32 kg! Postupně jsem mohla chodit o holi, ale nemohla jsem vůbec cvičit, protože jsem byla pořád slabá, což celou situaci ještě zhoršilo. Zkusila jsem Idealiсa, když mi ho doporučila moje kamarádka. Říkala, že si sama koupila několik balení. Dala mi 6 balení na vyzkoušení. Samozřejmě jsem od toho nic nečekala, jen jsem to chtěla zkusit. Užívala jsem produkt přesně podle instrukcí. Změn jsem si všimla už první den, nezhubla jsem sice, ale měla jsem pocit, že moje tělo funguje rychleji, lépe tráví, atd. Cítila jsem, jak se mi zrychluje metabolismus. Zhubla jsem 10 kg během prvních 2 týdnů, aniž bych musela měnit svoje stravování!
Idealiсa is a real salvation for me. A few years ago, I had an accident, and I couldn’t move for 8 months. I gained 32 kg at that time! Gradually, I began to walk with a stick, but I couldn’t have any physical activity, because I was still weak, and my weight made the whole situation worse. I tried Idealiсa for the first time when my friend gave it to me, she had tried it out and got several packages for herself. And she gave me 6 packages. Of course, I didn't really expect anything, I just decided to try it. I drank it according to the instructions. I noticed the changes already on the first day, I didn’t lose a lot of weight, but I got a feeling that my body somehow began to work faster, digest food, etc. I could physically feel my metabolism accelerating. I lost 10 kg within the first 2 weeks without changing anything in my diet! I lost other 22 kg in about 4 weeks. I’m very happy, I think I was just lucky that my friend found out about Idealiсa, otherwise I don’t know what would happen to me, I would probably still weigh 89 kg.

Jennifer Hood

I read the reviews and realized that I should take it. I’m going to order it while there are such discounts.

Caroline Richards

I got a discount too! Hooray! I left my phone number, nothing complicated here. The courier delivered it to my home 2 days later! Peter, thank you very much for your efforts, and for not giving up!

Chcete-li napsát komentář, zaregestrujte se